Polowania

Polowania w kraju

Polowania indywidualne (zobacz ofertę)

Polowania zbiorowe (zobacz ofertę)

Przez lata przyjęło się, że biura polowań świadczą swe usługi myśliwym zagranicznym, umożliwiając im korzystanie z bogactwa polskich łowisk. Jednak rosnące zapotrzebowanie na organizację polowań wśród polskich myśliwych, które zauważyliśmy w ostatnich kilku latach, skłoniło nas do stworzenia oferty dla naszych rodzimych łowców. Wierzymy, że specjalne, atrakcyjne ceny oraz duża liczba łowisk, z którymi pracujemy, spotkają się z Waszym zainteresowaniem.

Polowania za granicą

Białoruś

Nasz wschodni sąsiad jest od pewnego czasu coraz chętniej odwiedzany przez łowców z Francji oraz Belgii. Również polscy myśliwi lubią zapolować na głuszca czy cietrzewia za wschodnią granicą. Łatwy dojazd, przystępne ceny i duża liczba zwierzyny przyciągają coraz większe rzesze amatorów z Polski. Geograficzna i kulturowa bliskość to niewątpliwe atuty Białorusi jako celu wyprawy łowieckiej.

Łowiska:

Nasze biuro współpracuje z państwowymi obwodami łowieckimi, które mieszczą się w Puszczy Białowieskiej oraz w Prypeckim Parku Narodowym. Są to unikatowe na skalę europejską tereny, znane z wyjątkowego znaczenia ekologicznego i cechujące się dużą różnorodnością fauny i flory. Myśliwi mogą wybierać spośród licznych gatunków żyjących tu zwierząt – od ptactwa (głuszec, cietrzew), poprzez zwierzynę płową (sarna, jeleń szlachetny, łoś, daniel) i czarną (dzik, żubr) po drapieżniki (wilk).

Inne kraje

Nasze biuro polowań korzysta z sieci kontaktów na całym świecie, pozwalających nam na zorganizowanie polowania zarówno w Europie, jak i w Afryce, Azji oraz obu Amerykach.

Właściciele łowisk oraz organizatorzy wypraw myśliwskich, z którymi pracujemy, to osoby sprawdzone przez lata współpracy z naszymi zagranicznymi partnerami – Dahl’s Travel & Tours i Buhls Jagtrejser. Doświadczenie to doceniło już wielu myśliwych z Europy Zachodniej i Północnej. Mamy nadzieję, że spełnią oni również Wasze oczekiwania.

Aby odpowiednio dobrać oferowane Wam łowiska, uczestniczymy w międzynarodowych targach łowieckich, a także sami sprawdzamy wybrane przez nas tereny.

Przykładowe kierunki wypraw łowieckich :

- Namibia

- Kanada

- Rosja

- Argentyna

- Chorwacja

- Szkocja

Ze względu na zakres naszej działalności nie przedstawiamy na naszej stronie pełnej oferty proponowanych przez nas łowisk ani programów czy cenników polowań zagranicznych. W naszej pracy jesteśmy bardzo elastyczni i podchodzimy do klientów indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Postaramy się wspólnie znaleźć najlepsze i najkorzystniejsze cenowo rozwiązanie.

Myśliwych odwiedzających nasz kraj po raz pierwszy zachęcamy do zapoznania się z kilkoma poradami, które mogą przydać się szczególnie początkującym łowcom.

Co powinno się wiedzieć o polowaniu w Polsce: kilka praktycznych porad

Inne usługi

<p style=”text-align: justify;”><span style=”color: #333300;”><span style=”font-family: Tahoma; font-size: medium;”>