buhls jagter
Biuro polowań

O biurze

Hummel Travel Spółka z o. o. jest biurem podróży, którego specjalnością jest turystyka kwalifikowana z nastawieniem na turystykę myśliwską. Nasza działalność wykracza jednak poza jej tradycyjne ramy. Działamy jako biuro polowań na podstawie zezwolenia nr 256 wydanego przez Ministra Środowiska zarejestrowanego w Rejestrze Urzędu Marszałkowskiego
Województwa Mazowieckiego pod nr 16 i jako organizator turystyki i pośrednik
turystyczny na podstawie zezwolenia zarejestrowanego w Rejestrze Urzędu
Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego pod nr 667.

Historia

“Hummel Travel powstała na początku 2004 roku. Jest więc w porównaniu do wielu innych biur polowań na rynku polskim firmą młodą. Założyłem ją w ramach kolejnego etapu mojej kariery zawodowej, którą w całości poświęciłem turystyce myśliwskiej. Pierwszą pracę podjąłem w 1978 roku w Biurze Polowań Orbis, wówczas monopolistą w tej dziedzinie. Odpowiadałem tam za rynek krajów romańskich. W pierwszej połowie lat 90-tych byłem dyrektorem Przedstawicielstwa Zagranicznego Chassorbis, później prezesem IST Polska, której to firmy byłem także współzałożycielem. Gdy w 2004 powstawała Hummel Travel zastanawiałem się nad jej nazwą. Bez fałszywej skromności wierzę, że nazwisko moje po latach pracy w zawodzie dobrze się kojarzy zarówno wśród krajowych dysponentów łowisk, jak i wśród kontrahentów zagranicznych i ich klientów. Dlatego zdecydowałem się umieścić je w nazwie nowej firmy.”

— Adam Hummel —

Nasza praca

W Polsce współpracujemy głównie z kołami łowieckimi. Klientów pozyskujemy przede wszystkim za pośrednictwem zagranicznych biur podróży wyspecjalizowanych w tego typu turystyce. I tak na poszczególnych rynkach naszymi głównymi kontrahentami są:

- na rynku hiszpańskim: Kavango Safaris
- na rynku włoskim: Farfalia Viaggi
- na rynku duńskim: Dahl’s Travel & Tours i Buhls Jagtrejser
- na rynku francuskim i belgijskim: Chasser-en-Pologne Jacques Gobet

Dzięki tak zorganizowanej sieci udaje nam się sprzedać w miarę szeroką ofertę kół łowieckich. Rocznie za naszym pośrednictwem przyjeżdża do Polski ponad 700 myśliwych zagranicznych.

Nasi zagraniczni kontrahenci wysyłają swoich klientów na polowania na całym świecie korzystając ze sprawdzonych i odpowiednio wyselekcjonowanych łowisk, którymi my również możemy dysponować proponując je polskim myśliwym.

Zapraszamy do współpracy!

Anna Grabowska
e-mail: hummel.travel@hummel.it.pl
Tel.: +48 602 364 570 (PL, FR, EN)

Adam Hummel
e-mail: adam@hummel.it.pl
Tel. +48 602 112 799 (PL, FR, EN)